Ev taşımacılığı
Site Menu

Ev Taşıma Malzemeleri - Sayfaları

Ev Taşıma Malzemeleri

Ev Taşıma Malzemeleri

Koli : Ev Taşıma için kullandığımız, Her ebatta koli ve kutu imalatımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Aynı zamanda belirli ebatlarda hazır kutularımız stoklarımızda mevcuttur. Arşiv kolileri, taşınma kolileri, ürün kolileri, ambar ve ambalaj malzemelerimizde vardır.

Hazır Koli : Ev Taşıma için kullandığımız, Bu ürünlerimiz devamlı stoklarımız’da mevcuttur. Her Ev Taşımada mutlaka kullanılmaktadır.

Kutu : Ev Taşıma için kullandığımız, Bu ürünlerimiz devamlı stoklarımız’da mevcuttur. Her Ev Taşımada mutlaka kullanılmaktadır.

Balonlu Ambalaj : Ev Taşıma için kullandığımız, Her türlü olumsuz koşullarda eşyalarınız en iyi şekilde kollar, korur balonlu ambalaj en değerli cam, kristal, ahşap eşyalarınızı sarar en güvenilir şekilde yerine ulaştıran bir ambalaj malzemesidir.

Havlu ve Kağıt Peçete : Ev Taşıma için kullandığımız, Havlu ve kağıt peçete stoklarımızda bulunmaktadır. Her ev taşıma’da olmazsa olmazlarımızdandır.

Karton Poşet : Ev Taşıma için kullandığımız, Karton poşet her ölçülerde bulunmaktadır. Karton poşetin kullanılmadığı sektör yok denecek kadar azdır karton poşet çevremizi ve doğayı korumaktadır karton çanta yı geleceğimiz için öneririz ve ev taşımalarımızda mutlaka kullanırız.

Koli Bantları : Ev Taşıma için kullandığımız, ;stoklarımızda devamlı mevcuttur. Koli bantları 100 yılın en iyi buluşudur bizimde çok işimize yaramaktadır.

Köşe Kartonu : Ev Taşıma için kullandığımız, Köşe kartonu ürünlerinizin zedelenme olmadan sağlam bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Kolilerin kenarına konur çember atma esnasında kolinin patlamasını önler üst üste istif etiğiniz kutu, kolinin ezilmesini önler. Çok beğendiğimiz ambalaj ürünlerinden biridir.

Plastik Koli ve Kutu : Ev Taşıma için kullandığımız, Plastik koli ve kutu istenilen ebatlarda en az 1000 adet olmak şartıyla özel üretim yapılmaktadır.

Kurumsal Kimliğimiz ve Geçmişimiz

Firmamız 1984 yılından günümüze kadar başarılı bir ev taşıma geçmişine sahiptir ve günümüzde’de kaliteli nakliyat çözümleri üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Genç ve dinamik yapısı, profesyonel çalışma prensipleri ve tecrübeli çalışanları ile kurumsal taşımalara getirdiği yeniliklere yenisini eklemektedir. Devamı

Neler Yaptık - Neler yapıyoruz

Ev Taşıma konusunda yaptığımız, ev taşımacılıklarına gözatabilirsiniz. Evinizin veya evinizin bir bölümünü taşımak için bizi aradığınızda sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Referanslarımız