Ev taşımacılığı
Site Menu

D-N-A Ev Taşıma

Hakkımızda

Hakkımızda :

Ev Taşıma sektöründe sürekli gelişim sağlayan bir firma ( D-N-A Ev Taşımacılığı ) olarak aynı zamanda kendimizi inceliyoruz ve değerlendiriyoruz.

Müşterilerimizin bir sıkıntısı çıktığı zaman onlara hemen destek sunabildiğimiz ve anında hizmet verebilen bir firma olarak kendimizi hep takibe aldırıyoruz ve müşterilerimiz bizden iyi bir hizmet bekleyebilsin diye gece gündüz durmadan çalışıyoruz.

Tarihçemiz :

Firmamız 1984 yılından günümüze kadar başarılı bir geçmişe sahiptir ve günümüzde’de kaliteli nakliyat çözümleri üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Genç ve dinamik yapısı, profesyonel çalışma prensipleri ve tecrübeli çalışanları ile kurumsal taşımalara getirdiği yeniliklere yenisini eklemektedir. Taşımacılığa yeni çözümler üreterek teknolojik araçlar ve gereçler üretmekteyiz.

Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Firmamız istanbul ve tüm illerde evden eve nakliyat hizmetini sunmatadır.

Kurumsal Kimliğimiz ve Geçmişimiz

Firmamız 1984 yılından günümüze kadar başarılı bir ev taşıma geçmişine sahiptir ve günümüzde’de kaliteli nakliyat çözümleri üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Genç ve dinamik yapısı, profesyonel çalışma prensipleri ve tecrübeli çalışanları ile kurumsal taşımalara getirdiği yeniliklere yenisini eklemektedir. Devamı

Neler Yaptık - Neler yapıyoruz

Ev Taşıma konusunda yaptığımız, ev taşımacılıklarına gözatabilirsiniz. Evinizin veya evinizin bir bölümünü taşımak için bizi aradığınızda sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Referanslarımız