Ev taşımacılığı
Site Menu

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev taşıma ‘da Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar nelerdir ?

1 –  Ev taşıma ‘da dikkat edilmesi gereken hususların başında firmanın kalitesi gelir.

Ev taşıma firması’nın kalitesi nasıl ölçülür. Personellerin profesyonelliği, araç sayısı, kalitesi ve yeterliliği, ambalajlama, paketleme, monte ve demonte olarak sıralayabiliriz.

2 – Bunların dışında fiyatta dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Her sektörde olduğu gibi ev taşıma sektörününde bir fiyat aralığı ve piyasası vardır. Buna göre şöyle sıralarsak ortalama bir evin taşınması için gereken personel sayısı dörttür. Dört personel harici birde şoför sayılacak olursa toplam çalışan kişi sayısı beşe yükselir.

Ev taşıma sektöründe çalışan personellerin günlüğü yemek ve ek giderler hariç işe göre değişkenlik göstermektedir. Günlük fiyat 100 TL. ‘den aşağı düşmez. 5 Kişinin ödemesine ek olarak Paketlemede ve ambalajlamada kullanılacak malzemelerin gideri ayrıca kamyon yakıtı ve amortisör parasını da ek olarak koyarsak ortalama şehir içi bir Ev taşıma işleminde masraflar 650 TL civarındadır.

Tüm bunları göz önünde bulundurursak sizlere farklı firmalardan verilecek bu rakamların altındaki teklifleri değerlendirirken fiyatın düşüklüğünden çalışan işçi sayısının düşeceğini ambalajlamada kullanılacak malzemenin sayısını ve kalitesinin düşeceğini, eşyalarınızın taşınacağı aracın kalitesini siz tahmin ediyorsunuzdur.

Bu yüzden bu anlattıklarımızı dikkate alın ve bunlara göre seçiminizi yapın. Eşyalarınız sizler gibi bizim içinde değerlidir.
Bunun bilincinde olan ev taşıma şirketimiz tüm bunları düşünerek ve bunlarla birlikte sizin cebinizi de düşünüp düşük kar marjlarıyla piyasaya göre hareket edip kaliteli iş çıkarmayı amaçlamıştır.

Kurumsal Kimliğimiz ve Geçmişimiz

Firmamız 1984 yılından günümüze kadar başarılı bir ev taşıma geçmişine sahiptir ve günümüzde’de kaliteli nakliyat çözümleri üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Genç ve dinamik yapısı, profesyonel çalışma prensipleri ve tecrübeli çalışanları ile kurumsal taşımalara getirdiği yeniliklere yenisini eklemektedir. Devamı

Neler Yaptık - Neler yapıyoruz

Ev Taşıma konusunda yaptığımız, ev taşımacılıklarına gözatabilirsiniz. Evinizin veya evinizin bir bölümünü taşımak için bizi aradığınızda sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Referanslarımız